zdroj: NBC, Public domain, via Wikimedia Commons
in

Zpěvačka, která dojala Ameriku. Seznamte se s Nightbirde

V USA běží již 16. ročník soutěžního pořadu America’s Got Talent. V porotě se sešli Howie Mandel, Heidi Klum, Sofía Vergara a Simon Cowell. A ačkoliv je soutěž teprve v počátcích, už jsme se dočkali zlatého tlačítka (Golden Buzzer), které soutěžícímu zaručuje přímý postup do finále živých přenosů. A právě ten si od Simona Cowella vysloužila třicetiletá zpěvačka Nightbirde.

zdroj: NBC, Public domain, via Wikimedia CommonsPrvní zlaté tlačítko

Nightbirde, vlastním jménem Jane Marczewski, se porotcům svěřila s tím, že bojuje s rakovinou, která se u ní vyskytuje v plicích, ledvinách a páteři. Na pohled velmi sympatická a drobná brunetka následně všechny ohromila ještě podruhé. A to ve chvíli, kdy začala zpívat píseň „It’s Ok,“ , kterou sama složila. Její nádherný hlas a text písně dojal všechny porotce. Toho nejpřísnějšího, Simona Cowela dokonce natolik, že stiskl zlaté tlačítko a Nightbirde tím poslal rovnou do finále. Ta to absolutně nečekala a v záplavě zlatých konfet, které se na ni začaly snášet, se štěstím rozplakala.

Kdo bude celkovým vítězem?Letošní ročník America’s Got Talent se už odehrává za přítomnosti diváků, což v poslední době kvůli covidu nebylo možné. Ti už mohli zhlédnout spoustu vystoupení talentovaných zpěváků, komiků, či kouzelníků. Ačkoliv je celá soutěž America’s Got Talent plná emocí a dech beroucích výkonů, příběh Nighbirde zatím zaujal asi nejvíce. Zda tato nadaná zpěvačka celou soutěž vyhraje, na to si musíme ještě počkat, ale záznam jejího vystoupení si můžete pustit už nyní na YouTube. Zaručujeme vám, že nebudete litovat.

A pokud chcete sledovat její životní cestu, můžete tak učinit na Instagramu, kde ji najdete pod přezdívkou @_nightbirde.

Inspiroval Tě tento článek?

2 Points
+1 bod -1 bod

V Americe přišla na svět dcera Meghan a Harryho. Zlobí se královna?

Nový Sex ve městě a cesta do vesmíru?