Elaine Menke, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
in

Dcera Willa Smithe a Avril Lavigne nazpívaly společnou píseň. Bude z toho hit?

Complicated, Sk8er Boy, I’m with You, My Happy Ending… to jsou jen některé ze singlů kanadské zpěvačky Avril Lavigne, které bořily hitparády. A nyní vznikl singl, který asi málokterý fanoušek očekával.

Nástupkyně Avril Lavigne

Willow Smith je dcera úspěšného zpěváka a herce Willa Smitha a jak se ukazuje, do vínku jí byl dán hudební talent. Již nyní se dokonce hovoří o tom, že je nástupkyní kanadské hvězdy Avril Lavigne. Jelikož se Willow Smith také věnuje pop – punku, bylo jen otázkou času než si ke spolupráci přizve podle svých slov samotnou královnu tohoto žánru.

Píseň G R O W a její význam

Ze spolupráce Avril Lavigne a Willow Smith tak vzešla píseň G R O W, která nedávno vyšla a je součástí čtvrtého studiového alba Willow Smith, které se jmenuje lately I feel EVERYTHING. Píseň G R O W (v překladu RŮST) pojednává o tom, že je potřeba sám o sebe pečovat a být zároveň svým nejlepším přítelem. Jen díky tomu můžeme vyrůst.

Spolupráce s královnou pop-punku

Jak Willow sama uvedla, Avril Lavigne na ni měla obrovský vliv během dospívání, zejména tedy její hudební tvorba. O Avril Lavigne hovoří v samých superlativech a považuje za ohromnou čest, že spolu nazpívaly píseň. Podle ní totiž zná Lavigne tento žánr jako své boty, ví, jak pracovat se svým hlasem a zní jednoduše nádherně a skvostně.

Poslechněte si píseň a sami si udělejte názor, jak tato mezigenerační hudební spolupráce funguje.

 

článek napsala Kateřina Matoušková

Inspiroval Tě tento článek?

0 Points
+1 bod -1 bod

Scarlett Johansson žaluje společnost Disney!

55. ročník filmového festivalu v Karlových Varech: Na co se můžeme těšit?