zdroj: Creativecommons.org, Autor: jus10h, CC BY 2.0
in

Billie Eilish je štastnější než kdy dřív

Štastnější než kdy dřív (Happier Than Ever), tak zní název nového alba Billie Eilish, které vyjde 30. července. Co od nové desky můžeme očekávat a jak vypadá nejnovější vizáž Billie Eilish? Pro Billie Eilish je typické, že vystupuje na přímo, co na srdci, to na jazyku. Tento životní postoj promítá i do hudby. Její hlas se nedá zapomenout, protože nepřipomíná nic, co jste doposud slyšeli a v porovnání s ostatními interprety současné hudební scény se na první pohled odlišuje.

Depresivní první deska

Její první album s názvem „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“ vyšlo již před dvěma lety a bořilo celosvětové příčky hitparád. Singly jako Bad Guy, All The Good Girls Go To Hell a When The Party’s Over slyšel snad již každý z nás. Všechny písně v albu měly jedno společné: Odpovídaly na otázku „Kam se vydáváme, když jdeme spát?“ A protože za jejich vznikem stála sama Billlie, odpovědí nám byly noční můry, stavy deprese, přemítání o smrti, ale i o lásce.

zdroj: Vogue Taiwan, CC BY 3.0, Wikimedia Commons

Happier than ever

Před pár dny Billie prostřednictvím svého účtu na Instagramu oznámila, že letos v létě, konkrétně 30. července, vypustí do světa své druhé album. Bude jmenovat Happier Than Ever a sama se k němu vyjádřila slovy: „Je to nejoblíbenější věc, kterou jsem kdy vytvořila a jsem nadšená, nervózní a netrpělivá, až ji uslyšíte.“ Dále uvedla, že doufá, že všichni ucítíme, co dnes cítí ona sama. Podle názvu alba zřejmě hodně šťastně, ale nechme se překvapit. Tuto zprávu ještě doplnila oznámením, že 29.dubna 2021 vyjde nová píseň. Bude se jednat o jeden ze singlů z nové desky s názvem Your Power. V České republice se ho kvůli posunu dočkáme až v šest hodin věčer. Poslechnout si ji můžete tu.

Zajímá vás, jak se budou jmenovat všechny písně na novém albu?

1. Getting Older
2. I Didn’t Change My Number
3. Billie Bossa Nova
4. my future
5. Oxytocin
6. GOLDWING
7. Lost Cause
8. Halley’s Comet
9. Not My Responsibility
10. OverHeated
11. Everybody Dies
12. Your Power
13. NDA
14. Therefore I Am
15. Happier Than Ever
16. Male Fantasy

zdroj: FLIPBOARD.COM

Nová image, nová Billie

A aby nezůstalo jen u nového alba, Billie je známá tím, že neustále mění svou image. Její zeleno-černé vlasy jsou již dávno minulostí. Nyní je z ní platinová blondýna s ofinou a vypadá skvěle. A nenechte se zmást, pokud jste zaznamenali přítomnost Billie Eilish na předávání cen Grammy, kam si přišla vyzvednout cenu za nejlepší píseň, stále se zeleno-černými vlasy, měla na sobě paruku.

 

článek napsala Kateřina Matoušková

Inspiroval Tě tento článek?

10 Points
+1 bod -1 bod

Jake Paul porazil Bena Askrena! Oba zápasníci vydělali pohádkové peníze.

William a Kate posouvají královskou rodinu do 21. století