Zdroj: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons
in

Donald Trump v Sám doma: Měl by být odstraněn?

V USA to poslední dobou vře a jméno Donald Trump je stále více skloňováno v negativním kontextu. Dnes už bývalého prezidenta kvůli jeho nenávistným výrokům zablokoval Twitter i Youtube. Může to zajít tak daleko, že Donaldova tvář zmizí i ze starých filmů?

Zdroj: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

V devadesátých letech si Trump zahrál cameo roli v jednom oblíbeném vánočním snímku. Ano, máme na mysli Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Šlo sice o nedůležitou roli, přesto je ale jeho výstup ve filmu hodně známý. Ve druhém pokračování slavné klasiky Kevina rodiče nezapomenou doma, ale  na newyorském letišti. Takže zatímco celá jeho rodina letí do Miami, chlapec se ocitne sám mezi velkými mrakodrapy. A v kapse má dostatek peněz na to, aby si mohl dovolit trochu luxusu. A tak se ubytuje ve slavném hotelu Plaza. A protože hotel v době natáčení filmu vlastnil Donald Trump, přesvědčil režiséra Chrise Columba, aby mu ve filmu zařídil roli. Tak se stane, že když Kevin bloudí hotelem a ptá se na cestu, Donald Trump se objeví na scéně a poradí mu.

Vzhledem k událostem posledních měsíců se ale začaly na Twitteru objevovat hlasy, aby byl Donald Trump z filmu digitálně odstraněn. K těmto tweetům se vyjádřil i sám představitel Kevina, nyní čtyřicetiletý Culkin. Na tweet, že by měl být Trump odstraněn a počítačově nahrazen současnou verzí Culkina se vyjádřil jednoduše: „Prodáno“.

Další nápady, kým Trumpa nahradit, se rojí jako houby po dešti. Možnými adepty se stali Barack Obama, Ryan Gosling, nebo třeba Joe Biden. Jedná se však spíše o spekulace fanoušků, než o reálná prohlášení filmového studia.

A koho byste nominovali do této malé roličky vy?

Inspiroval Tě tento článek?

Kurt Cobain

Akcie Netflixu díky koronaviru stoupají