zdroj: Chairman of the Joint Chiefs of Staff from Washington D.C, United States, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
in

Na jaké filmy se letos těšit? Černá vdova, superhrdinská komedie, a Lady Gaga

Víme, kdy spatří světlo světa Černá vdova

Kvůli pandemii došlo k odložení spousty světových premiér. Své o tom ví i Marvel. Původně měl totiž jeho film Black Widow vyjít již loni v květnu. Jenomže. Pandemie s premiérami dost zamíchala, a tak se uvedení snímku oddálilo. Nyní je datum premiéry konečně definitivně stanoveno. Fanoušci Marvelu se na nový příběh Natashy Romanoff v podání Scarlett Johansson mohou těšit 9. července. Film bude zvěřejněn na streamovací službě Disney+, a pokud se do té doby otevřou kina, tak souběžně poběží i na filmových plátnech.

 

Superhrdinská komedie Thunder Force již v dubnu na Netlixu

Máte rádi herecké duo Melissa McCarthy a Octavia Spencer? Tyto dvě herečky v dubnu vtrhnou na Netflix v roli superhrdinek, které musí zachránit Chicago před zkázou. Jelikož žijí ve světě ovládaném padouchy, je načase s tím něco udělat. A shodou náhod se právě tyto dvě nejlepší kamarádky stanou těmi vyvolenými. Oficiální trailer je již pár dní venku a láká na akční scény, ale hlavně na spoustu humoru. Protože právě Melissa a Octavia jsou skvělé herečky zejména v komediálních polohách. Film režíroval manžel Melissy McCarthy Ben Falcone. A jak si zkrátit měsíc čekání? Mrkněte se na předchozí Falconův film Superintelligence, ve kterém hlavní roli rovněž ztvárnila jeho žena.

Očekáváná premiéra letošního roku aneb House of Gucci

Oblíbená zpěvačka Lady Gaga a herec Adam Driver se společně představí v připravovaném snímku Ridleyho Scotta. Film ponese název House of Gucci (podle stejnojmenné knížky od Sary Gay Forde) a bude založen na skutečném příběhu.

Lada Gaga ztvární Patriziu Reggiani, která byla usvědčena z osnovování a naplánování vraždy jejího bývalého mažela Maurizia Gucciho, kterého si zahraje Adam Driver. Jak Lady Gaga předvedla ve snímku Zrodila se hvězda, stříbrné plátno ji svědčí a Adam Driver je herec mnoha tváří. Premiéra filmu je plánována na podzim letošního roku v USA. Doufejme, že se ho tedy dočkáme vzápětí. Pokud se filmu už nemůžete dočkat, na internet už uniklo několik snímků z natáčení.

Inspiroval Tě tento článek?

Nominace na Oscary 2021: Které filmy letos zabojují o zlatou sošku?

Zpěvačka P!nk chystá vlastní dokument All I Know So Far. O čem bude?