Raph_PH, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
in

Mariah Carey vydala nový Vánoční song. A další hudební novinky

Minulý týden nám přinesl hned několik hudebních novinek, mezi kterými je i nové album Shawna Mendese s názvem ,,Wonder“, stylový remix písně Blinding Lights od kanadského zpěváka The Weekenda či svěží vánoční pecka nazpívaná Mariah Carey.

Shawn Mendes

,,Wonder“ – v překladu přemýšlet či obdivovat, značí jakousi hloubku, kterou do alba Shawn Mendes vložil. Zpěvák se vždy snaží do svých písní kombinovat prvky lásky, bolesti a psychiky, která může leckdy způsobit opravdovou neplechu a i zde téma funguje skvěle. Čtvrtým albem v pořadí posluchačům dává jasně najevo, že je zamilovaný a že byste měli rychle zpozornit. Poslechnout si můžeme skladby, jako Higher, Teach Me How To Love, Call My Friends či Dream.

Kompletní album lze najít jak na videoportále YouTube, tak síti Spotify, Apple Music, Pandora, Amazon Music či TIDAL.

 

The Weekend

Skladba s moderním nádechem a atraktivním textem „Blinding Lights“ si po vydání právem zasloužila přední příčky v žebříčku TOP 100 písní. Ke konci roku se však Weekend rozhodl posluchačům nadělit předčasný dárek v podobě upravené verze, kde vystupuje se španělskou zpěvačkou jménem Rosalía.

Melancholie svižného popu s příměsí španělské asistence sedmadvacetileté hudební hvězdy mění obyčejný zážitek na příjemnou terapii. Remix během pár dní nasbíral přes 7,5 milionů zhlédnutí.

 

Mariah Carey

Zapomeňte na ohranou zimní pecku „All I Want For Christmas Is You“ – zpěvačka Mariah Carey totiž ani omylem nepatří do starého železa, a tak spojila síly s Arianou Grande a Jennifer Hudson a oprášila skladbu „Oh Santa!“. Ta pojednává o každoročním spěchu během svátků, který mnohdy zapříčiní víc neštěstí, než užitku. Ukázkový videoklip přímo ze samotné díly malých skřítků v oblecích podkládá rodinný text, příjemná melodie s rolničkami a vocály dvou zbylých zpěvaček.
Tak co, otevřete si dárek plný překvapivých melodií už dnes?

Článek napsal Adam Pospíšil

Inspiroval Tě tento článek?

2 Points
+1 bod -1 bod

Je Keanu Reeves nesmrtelný? | 10 Zajímavostí

10 Zajímavostí o Leoši Marešovi | Málem šel do vězení