Martamenchini, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons
in

Nový Sex ve městě a cesta do vesmíru?

Zatímco natáčení pokračování úspěšného seriálu Sex ve městě je v plném proudu, představitelka Samanthy Jones – Kim Cattrall, která se nových epizod neúčastní, se vydala do vesmíru. Alespoň to se mnozí její fanoušci domnívali, když před nedávnem internetový svět zaplavily fotky K. Cattrall ve skafandru a se sklenkou Cosmopolitanu v ruce. Jak to ale je ve skutečnosti?

zdroj: Canadian Film Centre, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Pokračování seriálu a neshody mezi herečkami

Abyste pochopili celý příběh, bude nutné uvést nejprve několik zásadních informací. Ačkoliv hlavní představitelky oblíbeného televizního seriálu Sex ve městě působily jako kamarádky i v reálném životě, podle výpovědi Kim Cattrall tomu tak bohužel nebylo. A právě proto, že si mezi ostatními hereckými kolegyněmi (Sarah Jessica Parker, Kristin Davis a Cynthia Nixon)  nepřipadala jako součást party, odmítla Cattrall již v minulosti účastnit se natáčení dalšího pokračování Sexu ve městě. Nějakou dobu to dokonce vypadalo, že bez Samanthy Jones, která seriálu dodávala onu specifickou jiskru, nebude příběh o čtyřech newyorských kamarádkách vůbec pokračovat, ale tvůrci se nakonec rozhodli, že se do natáčení přeci jen pustí. Proto se mohou seriáloví fanoušci těšit na dalších 10 dílů. Seriál bude pojmenován jednoduše: And Just Like That…

zdroj: Martamenchini, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Samantha si odskočila na drink do vesmíru?

A tak se dostáváme k aktuálním událostem, které se v nedávné době prohnaly internetem a rozvířily spoustu diskuzí. Objevila se totiž fotomontáž herečky ve skafandru se sklenkou koktejlu Cosmopolitan v ruce a v pozadí za ní planeta Země. Pokud vás zajímá jak vlastně celá tato vtipná fotomontáž vznikla, odpověď je velmi jednoduchá. NASA prostřednictvím svého účtu na Twitteru oznámila, že do vesmíru vypustí vesmírnou loď, která obletí měsíc a na jejíž palubě bude pouze figurína (manikin). Na toto oznámení zareagoval účet fanoušků seriálu StarTrek s oznámením, že si jako posádku své lodi zvolila NASA právě Kim Cattrall. Velká skupina lidí pak vtip nepochopila a sdílela ho dál jako reálnou informaci.

Ptáte se, proč si fanouškové StarTreku zvolili právě K. Cattrall coby posádku vesmírné lodi? Objevila se totiž v jednom filmu ze série StarTrek a ještě předtím si zahrála ve snímku Mannequin. Proto celá fotomontáž vznikla a snímek si na svém Instagramu přesdílela i samotná Kim Cattrall s vtipným popiskem: „Cosmo(politan)naut“.

Inspiroval Tě tento článek?

0 Points
+1 bod -1 bod

Zpěvačka, která dojala Ameriku. Seznamte se s Nightbirde

Od dluhů ke slávě. Will Smith vydá vlastní autobiografii.