zdroj: "Mjöllnir - Thors Hammer Double Decker Bus Movie AD 6338"od Brechtbug je licencován pod CC BY-NC-ND 2.0
in

MARVEL: Začala produkce čtvrtého Thora, WandaVision hlásí masový úspěch

Komiksový svět převedený na televzní obrazovky pod značkou MCU (Marvel Cinematic Universe) se pomalu probouzí se čtvrtou fází, kterou odstartoval nový seriál WandaVision čítající prozatím 4 odvysílané díly. Mimo to jsme obdrželi zprávu, že natáčení čtvrtého dílu Thora oficiálně začalo. Co dále nám odhalil uplynulý týden?

zdroj: „Mjöllnir – Thors Hammer Double Decker Bus Movie AD 6338″od Brechtbug je licencován pod CC BY-NC-ND 2.0

Thor: Love and Thunder

Bůh hromu a blesku se na filmovém plátně ukáže již počtvrté v řadě, a to v rámci nového celovečerního filmu s divokým podtitulem Love and Thunder. Nyní již víme, že natáčení oficiálně začalo – informoval nás o tom samotný představitel hlavního hrdiny, Chris Hemsworth, na svém Instagramovém účtu. Pochlubil se hned několika fotkami z australského Ostrova Lorda Howa, který bude sloužit jako hlavní natáčecí lokace. Kromě něj je na místě přítomen také režisér Taika Waititi.

Z dalšího obsazení máme potvrzenu Tessu Thompson, Natalie Portman, Christiana Balea, Seana Gunna, Chrise Pratta a Karen Gillan. Premiéra už má své datum 11.2. 2022.

 

WandaVision

Seriál, jehož děj zezačátku připomínal kultovní americké sitcomy z 50. set, se po 4 odvysílaných dílech přeměnil do napínavé akční jízdy. Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen), vystupující v Marvel filmech jako Scarlet Witch, zde prožívá vysněný románek po boku Androida Visiona (Paul Bettany) – toho jsme však viděli zemřít v Avengers: Infinity War. Události nabírají na obrátkách, a stejně tak hodnocení diváků. Zahraniční publikum projekt aktuálně hodnotí 80% a kvitují především mysteriózní nádech, herecké výkony a dobovou atmosféru. Českému publiku se projekt zamlouvá také, ačkoliv nejde o běžnou podívanou, na kterou jsou již několik let zvyklí.

A co Vy? Dáte vůbec novým projektům ze čtvrté fáze MCU šanci?

Inspiroval Tě tento článek?

8 Points
+1 bod -1 bod

Zack Snyder’s Justice League vyjde již letos v březnu

63. Ceny Grammy: Rekord Beyoncé, Pandemie, a rovnoprávnost