zdroj: The Conmunity - Pop Culture Geek from Los Angeles, CA, USA, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
in

Marvel chce ovládnout i televizi. Jaké seriály chystá?

Na to, že společnost Marvel pravidelně boří kasovní rekordy se svými filmovými hity v kinech, už jsme si zvykli. V televizi však ještě zdaleka tak silnou pozici nemá. V letošním roce se to ale hlavouni této velké značky rozhodli změnit a chystají ambiciózní televizní seriály. Pokud jste fanoušky tohoto komiksového univerza, pravděpodobně strávíte velkou část roku 2021 před obrazovkou. A na které pořady a postavy se můžete těšit? Pojďme si je ve zkratce představit.

zdroj: The Conmunity – Pop Culture Geek from Los Angeles, CA, USA, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

WandaVision

Prvním televizním pořadem, který milovníky komiksů čeká, je WandaVision. Premiéra prvního dílu by měla proběhnout 15. ledna na kanálu Disney+. Hlavní postavou bude Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen), kterou známe již z předešlých filmů univerza Marvel. A samozřejmě nebude chybět ani postava Vision. V příběhu oba žijí spokojeně na předměstí ideálním americkým životem. Tedy až do okamžiku, kdy jim dojde, že vše asi není tak perfektní, jak se zdá.

 

Loki

I největší marvelovský lišák Loki se dočkal svého vlastního seriálu. V traileru na nový příběh, pojmenovaný jednoduše Loki, můžeme vidět Lokiho verzi z filmu Avengers (2012), který ukradl teserakt (kámen prostoru) umožňující cestovat vesmírem z jednoho místa na druhé. To nám napovídá, že právě verze postavy z roku 2012 bude hlavním hrdinou tohoto seriálu. Premiéra prvního dílu by měla proběhnout během května na stanici Disney+. V roli Lokiho se samozřejmě představí Tom Hiddleston. 

 

What if…?

Další marvelovský TV seriál, oproti dvěma výše zmíněným ale animovaný. Koncept zkoumá, jak by se svět Marvel vyvíjel, když by nejznámější scény z jeho filmů dopadly jinak. A nejspíš vás nepřekvapí která stanice jej bude vysílat. Ano, opět Disney+. Data vydání jednotlivých dílů ještě nejsou známá, ale počítá se s půlkou letošního roku. 

 

A tím cesta Marvelu do televize zdaleka nekončí. Dalšími připravovanými Marvel seriály jsou  The Falcon and The Winter SoldierHawkeye. Takže letos se máme opravdu na co těšit. A čím si zkrátit čekání? Mrkněte na trailery!

Inspiroval Tě tento článek?

22 Points
+1 bod -1 bod

Kdy vyjde třetí řada American Crime Story? A o čem bude?

Jak dobře znáš kapelu Queen? Zjisti to v kvízu!