zdroj: Pixabay.com, určeno k volnému užití
in

Leden 2021 na Netflixu: Pokračování úspěšných seriálů

Pokud máte svůj účet na Netflixu, určitě sledujete nabídku filmů, seriálů a přemýšlíte, co nového si pustit. Klasiky, které prostě musíte vidět, jako například Královský Gambit nebo Papírový dům, nemá ani cenu zmiňovat. (Pokud jste je ještě neviděli, doporučuji to okamžitě napravit!) S jakou seriálovou nabídkou se vytasí Netflix v prvním měsíci roku 2021? Pojďme si říct, na jaká pokračování oblíbených seriálů se můžete těšit!

zdroj: Pixabay.com, určeno k volnému užití

Rozčarování

Animovaný seriál Rozčarování vypustí do světa již 3. sérii. Kdy? 15. ledna. Pokud tento seriál neznáte, ale milujete Simpsonovi, určitě mu dejte šanci. Stojí za ním totiž stejní tvůrci jako za „žluťáky“.

Cobra Kai

Dalším oblíbeným Netflixovým seriálem posledních let je příběh Karate Kida. První řada Cobra Kai měla premiéru v roce 2016 a tento leden vychází její třetí pokračování. Znovu se tak před kamerou potkali William Zabka (Johnny) a Ralph Macchio (Daniel). Od jejich turnaje v karate uběhlo několik desítek let a nyní na sebe opět narazí. Třetí řada už je ke shlédnutí!

Nejdrsnější věznice světa

A do třetice tu máme tip pro pořádné drsňáky. Zajímáte se o život ve vězení? Víte, kde se nachází ty nejnebezpečnější? V lednu vychází již pátá řada série Nejdrsnější věznice světa. V tomto pořadu se investigativní novináři nechávají dobrovolně zavřít do těch nejhorších vězení na světě.

Snad si na své přijde každý z vás. Teď už ale zapnout Netflix a koukat.

Inspiroval Tě tento článek?

-5 Points
+1 bod -1 bod

The Weekend – šokující proměna zpěvákova obličeje fanoušky pořádně vyděsila. Jak je to doopravdy?

Romantika v dobách koronaviru? To je nový film HBO s názvem Locked Down!