zdroj: "Grease ( 1978 )"od Prayitno / Thank you for (12 millions +) view je licencován pod CC BY 2.0
in

Nová Pomáda alias Pink Ladies! Na co se můžeme těšit?

Pamatujete si ještě Pomádu? Film z roku 1978, ve kterém se objevil John Travolta coby Danny Zuko a Olivia Newton-John v roli Sandy, se dočká prequelu, a to rovnou seriálového! Komu bude věnován, kdo stojí za scénářem a o čem to celé vlastně bude?

zdroj: „Grease ( 1978 )“od Prayitno / Thank you for (12 millions +) view je licencován pod CC BY 2.0

Pomáda & její děj v kostce

Příběh původní Pomády se odehrával na střední škole Rydell, kde je hlavní hrdina Danny uznávaným členem klučičí party T-Birds a po návratu z letních prázdnin se chlubí spolužákům svými sexuálními dobrodružstvími z dovolené. Jenomže to ještě netuší, že letní láska Sandy se shodou náhod stala jeho novou spolužačkou a jak se ukáže, ne všechny příběhy, které Danny vypráví kamarádům, jsou pravdivé. Jak si zachovat pověst drsňáka, ale zároveň se ucházet o krásnou, leč nevinnou Sandy? To Dannymu pěkně zamotá hlavu.

Kdo jsou Pink Ladies?

Pokud jste Pomádu viděli, tak si určitě vzpomínáte i na to, že kromě klučičího gangu T-birds se na škole vyskytovala i jedna holčičí parta, která si říkala Pink Ladies. Mezi členky patřila ostrá Rizzo, nerozhodná a roztomilá Frenchy, mlaďounká a věčně hladová Jan a stylová Marty.

Vlastní prequel pro Pink Ladies

A právě o tomto holčičímu gangu vznikne na stanici Paramount+ plánovaný seriál s názvem Grease: Rise of the Pink Ladies. Jeho děj se bude odehrávat čtyři roky předtím, než Sandy potká Dannyho a dojde k veškerým událostem, které se odehrály ve filmu. Pod desetidílný příběh se podepíše Annabel Oakes, která je producentkou, scénáristkou i režisérkou seriálu Atypical na platformě Netflix.

Milovníci Pomády se tak mohou těšit na návrat do minulosti, a také na růžové bundičky, vyčasené vlasy, spoustu mejkapu a samozřejmě i nálož nových písní.

Inspiroval Tě tento článek?

TOP 10 českých youtuberů, kolik vydělávají?

Uskupení Cirk La Putyka nemá u nás v době pandemie obdoby