Zdroj: Official White House Photo by Chuck Kennedy, Public domain, via Wikimedia Commons
in

Poslední Ellen DeGeneres Show: Konec jedné éry

V Americe je nejoblíbenější moderátorkou Oprah Winfrey a těsně v jejím závěsu se nachází Ellen DeGeneres. Ta již odmoderovala 18. sérií své show nazvané The Ellen DeGeneres Show a před pár dny oznámila, že 19. série bude poslední. Po sedmnácti letech tak zmizí z obrazovek pohodová talkshow s příjemnou atmosférou.

Official White House Photo by Chuck Kennedy, Public domain, via Wikimedia Commons

Žádné unáhlené rozhodnutí

Konec The Ellen DeGeneres show oznámila sama Ellen během vysílání. Video následně sdílela i prostřednictvím svých sociálních sítí. Na jejím oficiálním Instagramu (@theellenshow) se na něj můžete podívat. Ve videu Ellen poděkovala všem fanouškům, kteří pořad sledovali, protože díky tomu byla její show i pro ni samotnou skvělým zážitkem. O svém rozhodnutí skončit podle svých slov dlouho přemýšlela, radila se o tom i se svou manželkou Portiou de Rossi a dospěla k názoru, že už je načase posunout se dál. Pokud znáte Ellen, určitě jste obeznámeni s jejím druhem humoru. Ačkoliv ji tedy u oznamování konce její show slzely oči, neodpustila si své typické vtípky a mimo jiné zmínila, že devatenáctka je krásné číslo. Vždyť právě devatenáctý dodatek Ústavy Spojených států amerických umožňuje ženám v USA účastnit se voleb, s čímž ona naprosto souhlasí.

Co přinese poslední série?

Během více jak 3000 dílů se u Ellen objevily snad všechny celebrity a fanouškům slíbila, že poslední série bude pořádná jízda. Zejména bude zaměřena na diváky, kterým je neskonale vděčná za podporu a sledovanost. Také nebudou chybět oslavy, každý díl poslední série její show bude doslova oslavou dlouhých let na televizních obrazovkách. A můžeme se těšit i na různá překvapení, výlety do minulosti a samozřejmě nebudou chybět ani celebrity. A jelikož se jedná o neposednou Ellen, můžeme si být jistí, že dlouho bez práce nezůstane a brzy zase přijde s něčím novým.

Inspiroval Tě tento článek?

3 Points
+1 bod -1 bod

William a Kate posouvají královskou rodinu do 21. století

Ewa Farna ukazuje všem ženám, že sebeláska je důležitá