zdroj: "The Weeknd - Oslo 2015"od NRK P3 je licencován pod CC BY-NC-SA 2.0
in

The Weekend – šokující proměna zpěvákova obličeje fanoušky pořádně vyděsila. Jak je to doopravdy?

Kanadský zpěvák Abel Tesfaye působící pod přezdívkou The Weekend před pár dny celý svět šokoval čerstvou fotografií na Instagramu, kde se ukázal doslova s novou tváří, která vypadá, jako by prošel několika plastikami. Jde skutečně o plastický zákrok, nebo se známý hudebník snaží kontroverzním způsobem propagovat své nové album?

zdroj: „The Weeknd – Oslo 2015″od NRK P3 je licencován pod CC BY-NC-SA 2.0

Rozčarovaní fanoušci

Lícní kosti širší než předtím, čelist mohutná a rty, které připomínají botoxové šílenství – takto se The Weeknd ukázal na svém Instagramovém účtu s téměř sedmadvaceti milióny sledujícími. Ihned po zveřejnění se začaly v komentářích hromadit nejrůznější ohlasy od narážek a vtipů po zmatené či zklamané reakce. ,,Ahoj Kene, kde je Barbie? Připadalo mi, že jsem zhulená. Věta necítím svůj obličej tady nabírá zcela nový rozměr.. (narážka na píseň Can’t Feel My Face z roku 2015)“ – napsala třeba jedna z fanynek.

Několikátá proměna

Tohle však není poprvé, kdy zpěvák vystoupil ze své komfrotní zóny. Krátce po úspěchu písně The Hills posluchače šokoval svým netypickým účesem, který připomínal něco mezi pavoukem a vrabčím hnízdem. Z této vizáže se nicméně stal charakteristický prvek, který mu vydržel až do příchodu písně Starboy, na které spolupracoval s hudebním duem Daft Punk. Pojďme se však vrátit k aktuální situaci. Jak to tedy s novým obličejem Weekenda je?

Promyšlená kampaň?

Nebudeme Vás dále napínat – ano, skutečně se jedná pouze o make-up a nikoliv skutečnou plastickou operaci. Zpěvák totiž v novém klipu k písni Save Your Tears ze čtvrtého alba „After Hours“ spojil síly s designovým studiem Prosthetic Renaissance, aby jemu, respektive jeho postavě účinkující ve videoklipech, vnukli opět nějakou tu inovaci. Fanoušci byli ze zprávy šokováni, neboť Weekend loni v různých talkshows vystupoval nejprve se zalepeným nosem, poté s modřinami na tváři a nakonec i kompletně ovázaným obličejem – příprava na skutečnou plastickou operaci by tak byla na místě. Šlo však jen o dobře promyšlenou kampaň, jak upozornit na chystaný videoklip k novému albu

Co to celé znamená?

.A co, že má hlavní postava videoklipů symbolizovat? Bezduchost, pád a ztrátu výstřednosti. Život kontroverzního umělce se rázem překlopí do fáze chaosu, hněvu, závislosti a zkrátka všeho špatného, co na vás publicita spojená s narcismem může zanechat. Příběh alba je rozdělen do několika videí a v každém textu se nachází kus osobního zážitku, který Abel během života prožil.
Celou píseň, kde nechybí ani narážky na bývalé vztahy, smutek a slzy si poslechněte níže. Jste rádi, že se proměna nakonec vysvětlila?

Inspiroval Tě tento článek?

39 Points
+1 bod -1 bod

Jak dobře znáš kapelu Queen? Zjisti to v kvízu!

Leden 2021 na Netflixu: Pokračování úspěšných seriálů