zdroj: Gage Skidmore , CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons
in

Od dluhů ke slávě. Will Smith vydá vlastní autobiografii.

Patří Will Smith mezi vaše oblíbené herce? Pamatujete si ještě na jeho  raperské začátky? Zkrátka a dobře, jste jeho fanoušky a zajímá vás jeho životní příběh? To byste si pak neměli nechat ujít jeho knihu, která nese název WILL a vyjde 9. listopadu 2021. O čem kniha bude, kdo se na její tvorbě podílel, a proč byste si ji neměli nechat ujít?

zdroj: Gage Skidmore , CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons

Od dětství ve Philly až do Hollywoodu

Podle prvních zpráv se Smith ve své knize upřímně podělí o svou cestu od složitého dětství, které trávil ve West Philly, což je čtvrť nacházející se ve Filadelfii, až po svůj vzestup na rapové scéně a následně i nebývalé úspěchy v herecké branži. Na vzniku knihy se podílel Mark Manson, který je autorem knihy Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le.

zdroj: Storiomag.cz

Inspirace, dřina a sebepoznání

Už nyní se předpokládá, že kniha bude velice inspirativní, neboť se v ní Will Smith se tu herec rozepíše i o hlubších věcech, jako je sebepoznání. Zároveň prozradí, jak se vypořádal se všemi překážkami a nástrahami, které ho po cestě potkaly. Sám Will Smith prohlásil, že jakmile si podmaníte svou vlastní mysl, je pak snadné manévrovat s okolním hmotným světem a že každá emoce, ať už negativní či pozitivní vás posune dál. Nečekejte tedy obyčejnou autobiografii, nýbrž i návod k hlubšímu sebepoznání, opravdové radosti a lidskému spojení. Obálku knihy si můžete prohlédnout buď na oficiálním instagramovém profilu Willa Smithe (@willsmith), nebo na stránce https://willthebook.com/.

A pokud vás čtení nebaví a chcete si procvičit anglický poslech, můžete si počkat i na audioknihu, kterou si Will Smith sám namluví.

Inspiroval Tě tento článek?

0 Points
+1 bod -1 bod

Nový Sex ve městě a cesta do vesmíru?

Ryan Gosling, Chris Evans či Adam Sandler: Potkejte slavné hollywoodské herce v Praze