zdroj: flickr.com, Autor: tsaiproject, Určeno k volnému užití
in

William a Kate posouvají královskou rodinu do 21. století

Zaznamenali jste, že 5. května 2021 spatřil světlo světa nový Youtube kanál vévody a vévodkyně z Cambridge? Pokud ne, je načase abyste se na něj podívali. Po komunikaci na Twitteru a Instagramu jde o další snahu britské královské rodiny postupně bourat bariéru mezi běžnými lidmi a palácem.

zdroj: flickr.com, Autor: tsaiproject, Určeno k volnému užití

První královský Youtube kanál
Ať se to může zdát jakkoli nečekané, založením oficiálního Youtube kanálu se stali Kate a William jedinými členy britské královské rodiny, kteří mají svůj vlastní obsah na Youtube. Pokud jste to totiž nevěděli, členové britské královské rodiny nevystupují na sociálních sítích sami za sebe, nýbrž spadají pod oficiální účty královské rodiny. Ovšem Kate a William z této bubliny již před časem vystoupili. Založili si účty na Twitteru a Instagramu, kde pravidelně dávali nahlédnout do svého života. A právě existence těchto účtů na sociálních sítích naznačovala, že přijde i něco dalšího. Zkrátka a dobře se jednalo o předem dobře promyšlený krok.

zdroj: Youtube.com

Jaký obsah očekávat?
Youtube kanál Williama a Kate se jmenuje „The Duke and Duchess of Cambridge“ a v současné době má již půl milionu odběratelů. Hned s úvodním třicetivteřinových spotem, který 5. května vyšel, vyvstala otázka, jaký obsah mohou diváci očekávat. A jak se vzápětí ukázalo, manželé chtějí přilákat pozornost ke své činnosti. Na rozdíl od mnoha jiných tvůrců totiž nemusí tvořit obsah pro zisk, nýbrž mohou na Youtube sdílet to, co dělají, zcela nezištně. A jak se zdá, daří se jim to. Navenek totiž William i Kate působí jako běžný manželský pár, který tvrdě maká, vede běžný rodinný život a nečeká nějaké speciální zacházení. Právě to z nich dělá oblíbence veřejnosti a po skandálech Meghan a Harryho pomáhá zlepšovat image královské rodiny.

Zajímá vás jakým činnostem se vévoda a vévodkyně z Cambridge věnují? Tak sledujte jejich počínání na jejich novém oficiálním Youtube kanálu.

Inspiroval Tě tento článek?

Billie Eilish je štastnější než kdy dřív

Poslední Ellen DeGeneres Show: Konec jedné éry