zdroj: Raph_PH, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
in

Zpěvačka P!nk chystá vlastní dokument All I Know So Far. O čem bude?

Americká popová zpěvačka, textařka a příležitostná herečka P!nk divákům koncem května představí svůj vlastní dokumentární snímek. Tématem bude její sedmé koncertní turné Beautiful Trauma, které uspořádala od 1.3. 2018 – 2.11. 2019 v rámci vydání stejnojmenného alba. Protože už nějakou dobu není ve světě možné koncertovat, P!nk chce tímhle způsobem dostat živou hudbu alespoň do obýváků svých fanoušků. Zprávu oznámila skrze instagramový účet.

zdroj: Raph_PH, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

“Režírováno jedním a jediným Michaelem Graceym. Za účasti mých nejroztomilejších dětí, vytvořeno mnou. Ano, jsem toho také součástí. Tak nasedni na tour-bus a koukej, jak to celé probíhalo!“ – dopsala trojnásobná držitelka Grammy k fotografii, kde vidíme kromě jejího syna Jamesona i oficiální název připravovaného dokumentu – All I Know So Far.

Syn zde ovšem není náhodou, protože společně se sestrou Willow zpěvačku na turné doprovázeli. Aby se v době matčiny nepřítomnosti děti nenudily, pořídil jim otec přenosnou sadu na hraní s tisíci barevnými míčky.

P!nk stihla během turné objet 18 států a odehrát 156 vystoupení, zároveň však tahle koncertní šňůra dosáhla jednoho velkého milníku. Šlo totiž o desáté nejvýdělečnější turné v historii hudby. Dokument nám mimo hlavní show ukáže i zákulisí. To znamená spoustu rozhovorů, záběry z cest a v neposlední řadě přípravu na akrobatické kousky, kterými je jedenačtyřicetiletá zpěvačka proslulá. Těšit se rovněž můžeme na pyrotechnické efekty a unikátní taneční choreografii.

Jak již bylo zmíněno, režie se chopí Michael Gracey – ten má zkušenosti s úspěšným muzikálním dramatem Největší Showman či životopisným hudebním projektem o životě Eltona Johna s názvem Rocketman.

Dokument zamíří na streamovací službu Amazon Prime již 21.5. 2021. Jste zvědaví, co všechno nám snímek ukáže?

Inspiroval Tě tento článek?

3 Points
+1 bod -1 bod

Na jaké filmy se letos těšit? Černá vdova, superhrdinská komedie, a Lady Gaga

Nechybělo málo a Paul Walker by nebyl slavným hercem