in ,

Adam Sandler je komikem už odmalička – 10 Zajímavostí

1

Od svých sedmnácti let se živil jako Stand-up komik.

2

Má vysokoškolský diplom. Studoval umění na New York University.

3

Adam Sandler žil několik let v levném bytě na podlaze s režisérem Juddem Apattow. Oba se snažili prosadit a navzájem se podporovali. Apattow později režíroval spoustu slavných filmů a obsadil do hlavních rolí právě Sandlera. Šlo například o film Zohan: Krycí jméno kadeřník.

4

Ucházel se o roli Willyho Wonky ve filmu Karlík a továrna na čokoládu. Dostal se do finálního výběru s Johnny Deppem. Režisér Tim Burton nakonec upřednostnil právě Deppa.

5

Miluje psy. Jeho buldog si dokonce zahrál v několika filmech. Během studií se mu příliš nedařilo a často prý slyšel od učitelů, že to nikam nedotáhne.

6

Téměř všechna jména rolí, které ztvárnil, končí písmenem Y. Hrál například postavy jménem Sonny, Whitey, Billy…

7

Adam Sandler je v žebříčku na druhém míste v počtu obdržených cen Zlatá malina za nejhorší herecký výkon. První místo drží Sylvester Stallone.

8

Jeho bohatství čítá přes 300 milionů dolarů. Přesto jej nedává nijak na odiv. Obléká se skromně a spoustu peněz věnuje charitě.

9

Vtipkovat se prý naučil v dětství. Jeho temperamentní otec byl často naštvaný a Adam se ho snažil rozveselit.

10

Málokdo z jeho současných fanoušků to ví, ale Adam v devadesátých letech vydal dvě velmi úspěšná komediální alba s názvy “They’re All Gonna Laugh at You” a “What the Hell Happened to Me?. Obě desky byly dvojnásobně platinové a první jmenovaná dokonce získala nominaci na Grammy.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

7 Points
+1 bod -1 bod

Kvůli kouření přišla o hlas! | 10 zajímavostí o Adele