Zdroj: "Chris Evans" od Gage Skidmore pod licencí CC BY-SA 2.0
in ,

Proč Chris Evans nechtěl hrát Cptaina Americu? (10 Zajímavostí)

1

Chris Evans se zpočátku vůbec hercem stát nechtěl, ale dal na radu své starší sestry Carly a místo snu jít na univerzitu začal budovat hereckou kariéru. Zdá se, že udělal dobře.

2

Chtěl být malířem. Vzor viděl ve své matce, která se rovněž zabývá uměním.

3

Ačkoliv je dnes slavným reprezentatem komiksových příběhů, jako teenager komiksy neměl moc v lásce a nijak zvlášť se o ně nezajímal.

4

Chris Evans původně odmítal roli Kapitána Ameriky, protože se bál, že mu to až příliš ovlivní soukromí a osobní život. Nakonec se tak i stalo.

5

Za jeho svalnatou postavou stojí roky dřiny a zdravého životního stylu, nevypracoval se takto ale kvůli filmu nebo roli. I když jeden film v tom jistou roli sehrál. Když se prý viděl ve filmu Bulšit, zpanikařil a začal makat. Údajně, aby ho jeho děti jednou neviděli s panděrem a bez svalů.

6

Ačkoli se to možná zdá být zvláštní, Chris dokáže zazpívat z paměti většinu písní z Malé mořské víly. Má rád nejen Malou mořskou vílu, ale prý celou tvorbu společnosti Disney.

7

Je si velmi blízký se svou matkou. Odjakživa se jí se vším svěřuje. Když měl například poprvé sex, vběhl domů a křičel na mámu: konečně jsem to dělal! – Jeho matka uvedla, že jejich důvěrný vztah trvá dodnes a že jí například volá ihned, když se mu někdo zalíbí.

8

Chris Evans se poměrně hojně věnuje charitě. Podporuje Breast Cancer care a Got your 6. Zároveň se účastnil sázek na Super Bowl, ze kterých šly peníze také na charitu.

9

Chris Evans toužil po tom zahrát si ve filmu Thor: Temný svět z roku 2013. Společně s tvůrci tak vymysleli scénu, kde se v Kapitána Ameriku na chvíli promění.

10

Jednou se vyjádřil, že by svoji kariéru vyměnil za láskyplný vztah. Přesně uvedl – „Když jsi starý a ležíš na smrtelné posteli, díváš se zpět na svůj život. A tím nemají být filmy, na kterých ses podílel, a věci, kterých jsi dosáhl. Jediné, na čem záleží, jsou vztahy, které jsi vybudoval. Protože všechny ty věci jsi přežil jen díky lidem, které miluješ a kteří naopak milují tebe.“

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

0 Points
+1 bod -1 bod

Chris Pratt býval úspěšný zápasník | 10 Zajímavostí

10 věcí, které nevíte o Chrisi Hemsworthovi