in ,

10 věcí, které nevíte o Chrisi Hemsworthovi

1

Herec, který se mezi největší celebrity Hollywoodu dostal díky roli Thora, se narodil v Melbourne v Austrálii. Má ale anglické, německé a skotské předky.

2

Pro roli Jamese Hunta ve filmu Rivalové musel zhubnout 14 kilo, protože se nevešel do závodního auta formule 1. Sám k tomu řekl: „Rozhodně to nebylo snadné. Manželka tou dobou byla těhotná a já si nakonec připadal unavenější a náladovější, než byla ona.“

3

Nerad se před kamerou svléká. Na place se před štábem prý dost stydí. Dívat se na to pak ve filmu je prý ještě horší.

4

Ještě než se prosadil v Hollywoodu, účinkoval v Australské verzi „Když hvězdy tančí“ . Konkrétně v 5. sérii.

5

Při natáčení filmu Sněhurka a lovec musela herečka Kristen Stewart praštit Chrise Hemswortha. Prý do toho dala opravdu všechno. On měl pak modřinu, oteklý nos a ještě dostal závrať. Natáčení se tak muselo na chvíli zastavit.

6

Jeho matka o něm prohlásila, že byl v rodině vždycky tak trochu za ženu. Údajně musí pořád mluvit o svých pocitech a s každým chce sdílet svůj vnitřní svět.

7

Chrisova manželka Elsa Pataky je také herečkou. Znát ji můžete např. jako policistku Elenu Neves ze série Rychle a zběsile. Elsa však musí většinu nabídek na role odmítnut, aby se věnovala rodině. Její manžel Chris totiž točí jeden film za druhým a doma skoro není.

8

Chris Hemsworth je velkým milovníkem surfování. Už jako malý se svými bratry vstával ještě před školou ve 4 ráno, aby šel k oceánu. Jeho bratři Liam a Luke Hemsworthovi jsou také herci.

9

O Chrisi Hemsworthovi se říká, že je to pokorný člověk. Možná na tom má svou malou zásluhu i sir Anthony Hopkins. Ten mu řekl, že se takové pracovní nabídky už nemusí opakovat, a tak si jich člověk musí vážit a každou chvíli si jako herec vychutnat. Zároveň mu řekl, aby svůj úspěch nepovažoval za samozřejmost a aby s každým vždy jednal s úctou.

10

Chris si mimo herectví vyzkoušel i jiná zaměstnání. Pracoval například jako stavebník, číšník, barman a nebo jako prodavač v surfovém obchodě.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

Proč Chris Evans nechtěl hrát Cptaina Americu? (10 Zajímavostí)

10 faktů o Chucku Norrisovi: Jako malý byl šikanován