Zdroj: koláž redakce Storiomag.cz
in ,

10 Zajímavostí o Danu Bilzerianovi: Proč měl 3 infarkty?

1

Bilzerian strávil 510 dní vyčerpávajícím výcvikem jednotek Seal a ve své vojenské zkoušce zaznamenal 94 bodů z 99 možných. Nakonec se ale dostal do sporu se svým velícím důstojníkem a těsně před ukončením výcviku byl propuštěn.

2

Pracoval jako kaskadér Gerarda Butlera na filmu Pád bílého domu. Také se objevil ve filmu Ekvalizér s Denzelem Washingtonem a nebo ve filmu Jedna za všechny s Cameron Diaz.

3

Bilzerian je arménského původu. Jeho rodina tak byla také zasažena tragickými a ničivými hrůzami arménské genocidy.

4

Měl 2 infarkty ještě před dosažením 30 let. Také není divu, svůj život žije celkem naplno. První infarkt prý přišel po 5 divokých dnech pití alkoholu, tancování, snowboardingu, hraní pokeru, šíleného sexu, konzumaci kokainu a viagry. 12 hodin po prvním infarktu měl Dan v nemocnici infarkt druhý, ale naštěstí přežil a po 2 týdnech zotavení byl stejně fit jako vždy. Nicméně do dvou let stihl prodělat třetí infarkt.

5

Jeho otec Paul Alec Bilzerian byl v polovině 80. let zatčen a odsouzen za podvod s cennými papíry. Do vězení nastoupil, když bylo Danovi deset let.

6

Dan vlastní 97 zbraní a nabitou zbraň má v každé místnosti svého sídla v Hollywood Hills.

7

Když byl Dan Bilzerian v Praze, nabídl v přepočtu půl milionu korun tomu, kdo přeplavě Vltavu na druhý břeh. Člověk, který výzvu přijal, se v řece následně málem utopil.

8

V roce 2013 založil nadaci s názvem “The Robin Hood Project” za účelem pomoci těm, co to potřebují. Daroval jen 10 000 dolarů, protože víc by se v USA muselo danit.

9

Stejně jako Eminem a Snoop Dogga má i Dan zakázaný pobyt v Austrálii. Po aféře v nočním klubu, kde nakopl ženu do obličeje mu byly odmítnuty žádosti o víza. S Austrálií má Bilzerian bohužel útrum.

10

V roce 2014 házel pornohvězdu Janice Griffith ze střechy domu do bazénu. Hodil ji ovšem tak nešťastně, že si při pádu zlomila nohu o hranu bazénu. Janice Griffith následně Bilzeriana žalovala a požadovala po něm 85 000 dolarů. To bylo zamítnuto. Bilzerianův právník řekl, že Griffith uzavřela smlouvu s Hustlerem, který Bilzeriana na akci najal a tak to nebyla jeho chyba.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

Býval baleťák a okradl ho otec | MACAULAY CULKIN – TOP 10

Emma Watson chtěla odstoupit z natáčení Harryho Pottera | Zajímavá fakta