Zdroj: David Sedlecký, CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons
in ,

10 Zajímavostí o Leoši Marešovi | Málem šel do vězení

1

Časopis Forbes ho označil za jednoho z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích.

2

Roku 2008 se oženil s Monikou Poslušnou. Jejich vztah se rozpadl po jednom roce. Přestože mají oba dávno jiné partnery, do dnešního dne, tj. jaro 2017, se nerozvedli a Monika stále nosí jméno Marešová.

3

Leoš se proslavil zpíváním ve svých kožichách. Má jich celkem sedm a po více jak 10 letech od ukončení své kariéry se je rozhodl prodat. Cena za jeden Marešův kožich činí 1 milion korun. Zájemců je mnoho.

4

Během své krátké hudební kariéry vystupoval jako host na různých koncertech a nikdy neměl svůj vlastní. Až k jeho čtyřicátým narozeninám v dubnu roku 2017 pro něj rádio Evropa 2 uspořádalo koncert v Karlíně. Leoš překvapivě vyprodal Forum Karlín během jednoho dne, čímž se v Čechách může pochlubit málokdo.

5

Ve škole byl prý zlobivé dítě. Často vyrušoval při hodinách a párkrát dostal i dvojku z chování.

6

Je známý jako velký workoholik a spí jen několik hodin denně. Když si něco umane, jde si vždycky tvrdě za svým. Například byl prý dříve mizerný tanečníkem. Když přijal nabídku účinkovat ve Stardance, trénoval tanec každý den 8 hodin. Soutěž nevyhrál a po vyřazení brečel.

7

Roku 2004 zažil 3 dopravní nehody. Při jedné z nich sešrotoval své červené Ferrari a při další srazil motorkáře se svým Audi TT. Bylo mu zakázáno řízení na rok a půl a hrozilo mu i vězení.

8

Své skladby prý nepovažuje za hudbu. Říká si veršující zpěvák.

9

Ačkoliv působí při moderování různých akcí sebevědomě, má prý pokaždé trému.

10

Leoš měl se svým otcem chladný vztah od 15ti let, kdy se jeho rodiče rozvedli. Roku 2013 sedmatřicetiletý Leoš moderoval jednu akci a jeho otec se na něj překvapivě přišel podívat. Dojatý moderátor se pak s otcem usmířil.

11

Je velkým fanouškem fotbalové slavie. Jako malý měl podpisy všech hráčů tehdejšího týmu. Dnes na domácí zápasy bere svého syna.

12

Nikdy necvičil. Přišlo mu to laciné a říkal si, že dokáže dívky zaujmout i jinak, třeba humorem. Až ve svých čtyřiceti letech se dal na posilování, protože už ho nebavilo zatínat před lidmi břicho.

13

Roku 1998 přišel jako brýlatý chlapec do rádia Evropa 2 žádat o práci a prohlásil: „Jednou chci být nejslavnější moderátor v Česku.“ Lze říci, že zhruba o 10 let později se mu to podařilo.

14

V jednom rozhovoru pro Forbes uvedl, že využívá jen 20% svého potenciálu.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

3 Points
+1 bod -1 bod

Mariah Carey vydala nový Vánoční song. A další hudební novinky

Kvíz: Jsi opravdový fanoušek seriálu Přátelé? Zjisti to!