"Paul Walker dead- Investigators look at speed, crash impact" od dfirecop je licencován pod CC BY-ND 2.0
in ,

Sebekritika, nebo konkurz na Star Wars: Co nevíte o Paulu Walkerovi?

1.

Paul začal svou kariéru jako dvouleté dítě. Zahrál si v reklamě na plenky Pampers.

2.

S Vinel Dieselem alias Dominicem Torreto z filmů Rychle a zběsile byli dobří přátelé i ve skutečnosti. Vin je dokonce kmotrem Paulovy dcery. Svou dceru naopak pojmenoval roku 2015 Pauline, na počest svému zesnulému kamarádovi.

3.

Paul byl držitelem hnědého pásu v bojovém sportu Brazilské jiu jitsu. Po smrti mu byl udělen černý, tedy nejlepší pás.

4.

Jednou z jeho největších vášní byl oceán. Vystudoval mořskou biologii a byl milovníkem surfování.

5.

Účastnil se castingu pro roli Anakina Skywalkera ve Star Wars. Byl smutný, že neuspěl, protože šlo o jeho vysněnou roli.

6.

Spoustu nebezpečných scén hrál ve filmech Rychle a Zběsile sám a odmítal, aby za něj pracovali kaskadéři. Miloval adrenalin.

7.

Pochází z rodiny bojovníků. Jeho dědeček přežil Pearl Harbor a věnoval se boxu za americké námořnictvo. Paulův otec byl rovněž boxerem a vyhrál několik cen.

8.

Když se Vin Diesel dozvěděl o Paulově smrti, okamžitě letěl za jeho matkou, aby ji podržel. Když se na místě rozplakal, uvědomil si, že on sám potřebuje podporu. Paulova matka ho tehdy objala a řekla: „Tak moc mě to za tebe mrzí.“ Vin jí řekl: „Za mě? Vždyť vy jste matka, co ztratila syna.“ Načež odpověděla: „Ano, ale ty jsi ztratil polovinu sebe.“

9.

Nerad se díval na svoje filmy. Byl velmi kritický ke svému herectví.

10.

Jeho dcera Meadow založila několik let po smrti svého otce nadaci Paul Walker foundation. Ta má navazovat na to, čemu se Paul věnoval a sice pomáhat zlepšovat prostředí oceánů.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

Kdo jsou Pentatonix? 10 Zajímavostí

ROBERT PATTINSON: 3x zlomený nos, petice proti němu, a další zajímavosti