in ,

Pohřben zaživa, co mu to způsobilo? | Ryan Reynolds – 10 Zajímavostí

1

Na střední škole propadl v dramatickému kurzu. Když v roce 2016 byla odhalena na hollywoodském chodníku slávy Reynoldsova hvězda, kamarád Hugh Jackman veřejně tuto událost připomněl a Reynoldsovi se vysmál. U ryana tedy platí dvojnásob, že známky ve škole neznamenají všechno.

2

Má obrovský strach z létání. Proč tomu tak je, prozradil v talkshow Jimmyho Fallona. Jednou, když skákal z letadla se mu neotevřel hlavní padák. Opravdu hodně zpanikařil a v jistý moment ho napadlo, že pokud se neotevře alespoň ten záložní, blíží se jeho konec. Na štěstí vše začalo na poslední chvíli fungovat a Ryan nám na stříbrném plátně může rozdávat radost a smích i nadále.

3

V 17-ti letech začal pracovat v obchodě s potravinami na noční směně, aby si vydělal peníze, a v 19-ti si tak splnil svůj sen. Chtěl totiž odjet do hlavního města filmu, Los Angeles, kde se chtěl prosadit původně jako stand up komik. Jakmile mu bylo 19, odešel z vysoké školy a odjel. Své drahé rodině to ovšem oznámil až když do vytouženého města dorazil, protože se bál, že by mu tento krok rodina rozmlouvala.

4

Každá hollywoodská hvězda nezačala svou kariéru slavnou rolí.. V našem videu o Sylvesteru Stallonovi jste se dozvěděli, že jeho prvním filmem bylo lehké porno. Ryan zase získal svou první hereckou práci v telenovele s názvem Hillside, kde ztvárnil postavu hloupého Billyho. Kdyby jen tehdy fanoušci tohoto seriálu tušili, že se dívají na jednu z budoucích hollywoodských ikon.

5

Všechny své účty na Twitteru, Instagramu a Facebooku založil jen kvůli tomu, aby propagoval tehdy nový film Deadpool. A možná má i podíl na úspěchu tohoto komiksového příběhu. Film Deadpool měl náklady 58 milionů dolarů, a celosvětově nakonec vydělal neuvěřitelných 782 milionů dolarů. To je třináct a půlkrát více.

6

Reynolds je jeden z mála herců, kteří si zahráli ve filmech jak od DC, tak od Marvelu. U Marvel Cinematic universe pracoval na filmech X men a Deadpool, u DC comics dělal na už lehce zapomenutém filmu z roku 2011 – “Green lantern”.

7

Jednou byl vyhozen ze školy za krádež auta. Nebylo to ale tak dramatické, jak to zní. Stalo se to tak, že si se skupinkou jeho spolužáků chtěl udělat srandu z jednoho jejich učitele, který jezdil opravdu malým autem. V osmi lidech ho tak postupně přesunuli až za roh. V ten moment už to ale bylo klasifikováno jako krádež.

8

Roku 2010 byl magazínem People vyhlášen nejvíce sexy mužem planety. Zajímavé je, že téhož roku jiný prestižní časopis GQ označil Reynoldsovu tehdejší manželku Scarlett Johansson ženou roku. Společně tedy tvořili opravdu hvězdný pár. Manželství jim ale bohužel nevydrželo.

9

Stát se slavným má spoustu výhod, ale i stinných stránek. O jedné takové se rozpovídal i Reynolds, který o svém nejbližším příteli prozradil, že ho kvůli slávě a penězům zradil. Snažil se totiž bulváru prodat fotografii Reynoldsovy ženy a dítěte.

10

Představitel Deadpoola se do natáčení a rolí vždy ponoří naplno. Důkazem toho je i film Burried, v české distribuci “Pohřben zaživa”. Celý příběh se odehrává uvnitř rakve, která se postupně zasypává pískem. A protože v čím dál menším prostoru trávil Reynolds hodiny času, vybudoval si klaustrofóbii a od natáčení se vyhýbá stísněným prostorům.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

Shawn Mendes miluje Harryho Pottera | Zajímavosti

Rihanna: Jak jí náhoda změnila život?