Zdroj: Scott Murry, CC BY 2.0 via Wikimedia Commons
in ,

Proč Sia nosila masku? | Zajímavosti

1

Sia je veganka. Má ráda zvířata a proto je nedokáže jíst.

2

Je velmi stydlivá a asociální. Vystupuje v masce proto, že nechce, aby byla její tvář známá. Říká, že důležitá je její tvorba a ne to, jak vypadá.

3

Sia věří na mimozemšťany a mořské víly

4

Tanečnici Maggie Ziegler, se kterou vystupuje, Našla Sia na sociálních sítích Twitter a napsala její matce, jestli by s ní nechtěla spolupracovat.

5

Roku 1997 zemřel její přítel v Londýně při autonehodě. Stalo se to zrovna, když si Byla Sia v austrálii pro věci, aby se k němu nastěhovala. Sie pak podle jejích slov trvalo 6 let, než se s touto událostí srovnala. Kvůli smrti svého přítele bojovala několik let se závislostí na drogách.

6

Než začala sama zpívat, psala hity pro jiné populární interprety jako například Adele, Beyoncé, Katy Perry, nebo Rihannu, pro kterou složila píseň Diamonds.

7

Přiznala se k tomu, že je bisexuální. Prý se vždy zamiluje do toho, jaký je člověk uvnitř a nezáleží, jaké má pohlaví.

8

Své písně píše velmi rychle. Píseň Titanium složila za 40 minut a na skladbu Diamonds jí stačilo dokonce 14 minut.

9

Jednou si pronajala pokoj v levném hotelu, napsala vzkaz na rozloučenou a chystala se k sebevraždě. Náhodou jí těsně před tím zavolal její kamarád a po rozhovoru s ním Sia změnila názor.

10

Má křivé zuby. Jako malé jí rodiče nabídli, že jí buď zaplatí narovnání zubů a nebo 1 rok studií v Itálii. Sia bez přemýšlení zvolila Itálii a pobyt tam si moc užila.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

20 Points
+1 bod -1 bod

Avicii začal skládat hudbu už v osmi letech! TOP 10 Zajímavostí

Sia: Jak jí tragická událost otočila život naruby