Zdroj: "Image" od BrittneyATambeau pod licencí CC BY 2.0
in ,

Jakou zvláštní poruchou trpí Harry Styles? | Zajímavosti

1.

Mladý zpěvák se proslavil díky X Factoru. Co možná ale nevíte je fakt, že v této soutěži vůbec nemusel být. Těsně před konkurzem totiž onemocněl a málem se ho nezúčastnil. Na poslední chvíli se ale vyléčil, a odstartoval tak svou kariéru.

2.

Předtím, než se se připojil k One Direction, byl Harry součástí kapely White Eskimo, kterou založil se svými spolužáky. Přestože Styles skupinu opustil, ostatní její členové jsou dodnes aktivní.

3.

Víte co by dělal, kdyby se neprosadil v hudebním světě? Pokud by mu dráha zpěváka nevyšla, chtěl by být právníkem nebo fyzitorapeutem.

4.

Zpěvák vlastní domy a byty v Londýně, New Yorku, i v LA. Nejlépe se ale cítí v hlavním městě Anglie, které považuje za svůj domov.

5.

Fanynky z celého světa mohou za jméno kapely One Direction poděkovat právě Stylesovi. S názvem pro skupinu totiž přišel on sám.

6.

Styles je muž mnoha talentů. Nejen že umí zpívat a dělat parádní show, ale věnuje se také psaní písní, a nejen svých vlastních. Napsal třeba skladby pro Arianu Grande či Michaela Bublého.

7.

Harry Styles má celou řadu fanoušků. Překvapilo ho ale, že jeho velkou fanynkou je i zpěvačka Rihanna. Když se jí ptali, koho z One Direction má ráda, absolutně se rozplývala právě nad Harrym.

8.

Když se Harry proslavil, poznal i lehce odvrácenou stranu popularity. Když se totiž jednou pozvracel u silnice, hned po incidentu se na místě objevil fanoušek, který všechno posbíral a o chvíli později dražil na portálu ebay.

9.

Zdá se, že Harry má dobré srdce. Mimo to, že pravidelně přispívá na charitu, se během volného dne v LA rozhodl, že nasytí tamní bezdomovce. Nakupoval pro ně pizzy, které ho vyšly na 3000 dolarů.

10.

Harry Styles v jednom rozhovoru prozradil, že má menší problém se spaním. Jaký? Když se probudil na podlaze své koupelny, zjistil, že je náměsíčný.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

3 Points
+1 bod -1 bod

Jennifer Aniston: V žilách jí proudí královská krev (10 Zajímavostí)

Sean Connery: Žil jako král, odešel jako král | 10 Zajímavostí