Zdroj: "Jennifer Aniston"od afevrier je licencován pod CC BY-NC-SA 2.0
in ,

Jennifer Aniston: V žilách jí proudí královská krev (10 Zajímavostí)

1

V seriálu Přátelé ztvárnila roli Rachel, která se nějakou dobu živí jako servírka v kavárně a je velmi nešikovná. Jennifer říká, že v podstatě hrála sama sebe. Než se proslavila, pracovala totiž také v kavárně. Prý byla příšerná servírka a všechno jí padalo z rukou.

2

Jako malá měla zakázáno dívat se na televizi. Oba její rodiče byli paradoxně herci, ale nechtěli aby byla malá Jennifer ovlivněna světem filmů a seriálů.

3

Aniston byla ve finálovém kole castingu o roli Rose ve filmu Titanic. Zajímavé je, že o roli Jacka v tomto filmu se ucházel i budoucí manžel herečky Brad Pitt.

4

Její otec si nepřál, aby byla herečkou. Tlačil ji k tomu, aby šla studovat práva a stala se advokátkou. Jennifer tomuto tlaku odolala.

5

Jennifer trpí dyslexií. Tuto poruchu jí diagnostikovali, až když herečce  bylo 20 let. Prý to pro ni byla velká úleva, protože odmalička měla problémy se čtením a celou dobu si myslela, že je hloupá.

6

Aniston má panický strach ponořit hlavu pod vodu. Jako malá totiž jezdila na tříkolce kolem bazénu, až do něj spadla a musel ji zachránit její bratr. Tato událost zanechala v Jennifer takové trauma, že když natáčela bazénovou scénu pro film Dort, musely se záběry opakovat třicetkrát, než se herečka konečně uvolnila a ponořila do vody.

7

Na většině fotek ji uvidíte s modrýma očima. Ve skutečnosti se ale jedná jen o modré kontaktní čočky, které Jennifer pravidelně nosí. Její přirozená barva očí je totiž hnědá.

8

Když šla na casting k seriálu Přátelé, ucházela se o roli Monicy. Tvůrcům se nicméně pro ztvárnění této postavy mnohem více hodila Courtney Cox. Jennifer ale režiséra zaujala natolik, že se jí nechtěl jen tak vzdát, a tak jí svěřil roli Rachel.

9

Odmalička měla cit pro úplně jiný druh umění, než je herectví. Ráda malovala. A byla tak talentovaná, že když bylo Jennifer 11 let, vystavili její obraz v new yorském metropolitním muzeu.

10

V žilách jí proudí královská krev. Její matka je přímým potomkem rodu Stuartovců ve Skotsku. 

Inspiroval Tě tento článek?

3 Points
+1 bod -1 bod

Sacha Baron Cohen: 10 zajímavostí o představiteli Borata

Jakou zvláštní poruchou trpí Harry Styles? | Zajímavosti