Zdroj: Kazma Kazmitch (Founder of ONEMANSHOW Foundation), CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons
in ,

10 Zajímavostí o Kazmovi – Proč nosí sluneční brýle?

1

Už na základní škole vymýšlel nejrůznější fórky a provokoval učitele i spolužáky. I když v té době ještě za tímto chováním nikdo neviděl větší potenciál, rozhodně už jako malý ukazoval, kam jednou povedou jeho kroky.

2

Vystudoval obor Finance a daně na soukromé vysoké škole, konkrétně na Evropském polytechnickém institutu. Později studoval mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kterou nedokončil.

3

Jeho úplně první video vůbec bylo o tom, jak sousedovi v paneláku zapaluje s kamarády sklep. Prvním nahraným výtvorem na youtube pak byla scénka, ve které tančí na písničku Davida Hasselhoffa. Ta pochází z října roku 2006, a je stále k nalezení na oficiálním kanále Kazma Kazmitch. 

4

Původní One man show vznikla v paneláku na Zahradním Městě. Bylo to v jedenáctém patře ve studentském privátu 4 plus 1, kde na každém pokoji bydleli dva lidé. Hosty své talkshow tehdy Kazma tahal do 11. patra příšerným výtahem, provedl je přes pokoje spolubydlících a posadil na postel ve svém pokoji. Dnes o tom už jen říká, že to byl skutečný punk. 

5

V jednom rozhovoru uvedl, že na dovolené v Kambodži málem zemřel. Zapojil si mobil do zásuvky na hotelu a začala jím probíjet elektřina.

6

Jeho přítelkyně Andrea Kalousová na jedné dovolené uvedla, že jí chybí kočky. Kazmu to velmi pobavilo a začal si z ní dělat legraci na instagramu. Tahle věta se na sociálních sítích natolik proslavila, že Andrea  na ten popud založila úspěšnou módní značku Chybí mi kočky.

7

Brýle začal před kamerou kdysi nosit protože natáčel bláznivá videa a nechtěl, aby ho pak lidé na ulici poznali. Jak sám říká – dneska je to už úplně naopak. Lidé už jsou tak zvyklí ho vídat s brýlemi, že když si je sundá, už ho skoro ani nepoznají. 

8

Jedním z lidí, kterému částečně vděčí za svůj úspěch, je Lukáš Záhoř, tehdejší šéfproducent televize Stream, který dal Kazmovi šanci se prosadit. 

9

Kdyby nepracoval v showbyznysu byl by burzovním makléřem. Určitou část svého života se totiž velmi aktivně zajímal o obchodování na burze. Nakonec se této práci přestal věnovat, protože mu vadilo, že reálně nic hodnotného nevytvoří. 

10

Jednou se večer s kamarádem v pražském baru opil tak, že si koupil letenku do Monaca, kde se druhý den k velkému překvapení v kocovině probral.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

13 Points
+1 bod -1 bod

10 méně známých faktů o Tomáši Klusovi

Sylvester Stallone prodal svého psa, aby přežil (10 Zajímavostí)