in ,

Will Smith měl hrát v Matrixu! | 10 Zajímavostí

1

Jako rapper získal 4 ceny Grammy. U písně Parents Just Don’t Understand šlo dokonce o první Grammy pro rapový song v historii.

2

Roku 1999 odmítl roli Nea v Matrixu. Raději si zahrál ve filmu Wild Wild West, který byl velkým propadákem. Dodnes toho lituje.

3

Téměř v každém filmu říká hlášku: „Aw Hell no!“ Je to jeho podpis. Podobně jako hláška Arnolda Schwarzeneggera: „I´ll be back!“

4

Roku 2005 ho magazín EW zařadil na páté místo žebříčku 50 ti nejinteligentnějších lidí v Hollywoodu.

5

Zvládne složit Rubikovu kostku v čase pod 55 vteřin, což předvedl v několika televizních show.

6

Se svým synem Jaydenem si 2x zahráli role otce a syna ve filmu. Poprvé to bylo ve snímku Štěstí na dosah a posledně šlo o film Po zániku Země.

7

Kolem roku 1990 málem zkrachoval. Hodně utrácel, neplatil daně a úřady mu proto začaly zabavovat majetek. Zachránila ho role v seriálu Fresh Prince, která nastartovala jeho kariéru u filmu. Během prvních 3 sérií však 70% jeho platu pobíral stát.

8

Will Smith mluví plynně španělsky.

9

Když mu Quentin Tarantino nabízel roli Djanga, Will se ho snažil přesvědčit, aby postava Djanga ve filmu zabila postavu Leonarda Dicapria. Podobných poznámek měl Smith ke scénáři víc, proto se nakonec na spolupráci nedohodli.

10

Se svou ženou Jadou Pinkett Smith se seznámili, když se v devadesátých letech účastnila konkurzu na roli přítelkyně Fresh Prince, kterého Will hrál. Jada roli nezískala, ve skutečném životě si však s Willem k sobě našli cestu.

Profil osobnosti

Inspiroval Tě tento článek?

0 Points
+1 bod -1 bod

XXX TENTACION: Pravé jméno, pokus o vraždu, a další zajímavosti

Vladimir Putin býval agentem KGB:10 Zajímavostí o hlavě Ruska